بدون شک انتخاب دسته گل عروسی، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های‌ عروس و داماد‌هاست. از آنجایی که شب عروسی یکی از مهمترین شب‌های زندگی هر شخص به حساب می‌آید، هماهنگی و زیبایی اکسسوری‌ها نیز در کنار لباس عروس و سایر تشریفات اهمیت زیادی دارد. دسته گل شیک و لاکچری می‌تواند آرزوی هر تازه عروسی باشد. در این مطلب از مجموعه اجاره خودرو کاسپین رنت قصد داریم به معرفی بهترین و لاکچری‌ترین دسته گل‌های عروسی و نکاتی که برای خرید جدید‌ترین مدل‌های دسته گل عروس ، لازم است مد نظر قرار داشته باشید، بپردازیم.

انواع دسته گل‌ های عروس

در ادامه انواع دسته گل های عروس را معرفی کرده و توضیح مختصری در خصوص هر یک بیان خواهیم کرد.

1.گل طبیعی

رایج‌ترین گل‌ها برای استفاده در دسته گل عروس، گل‌های طبیعی هستند. زیبایی و شادابی آنها با هیچ گزینه دیگری قابل قیاس نیست. لطافت و ظاهر طبیعی گل‌ها در کنار بوی خاص و بی‌نظیر آن‌ها جذابیت زیادی دارد و زیبایی شما را دو چندان می‌کند. شما می‌توانید برای نگهداری دسته گل عروسی خود، آن را به روش‌های استاندارد خشک کنید.

گل طبیعی

2.گل مصنوعی

بسیاری از زوج‌ها علاقه‌مند به نگهداری دسته گل مراسم ازدواج خود به عنوان یادگاری هستند. از آنجایی که گل‌های طبیعی ممکن است پس از مدتی خشک شده و ظاهر اولیه و زیبای خود را از دست بدهد، بسیاری از عروس خانم‌ها ترجیح می‌دهند از گل‌های مصنوعی برای مراسم خود استفاده کنند. اگرچه طراوت و شادابی گل‌های مصنوعی قابل قیاس با گل‌های طبیعی نیست، اما به صورت همیشگی ظاهر اولیه خود را حفظ می‌کند.

گل مصنوعی

مفهوم رنگ‌ ها در دسته گل عروسی

در ادامه به بررسی مفهوم رنگ ها در دسته گل عروس پرداخته و توضیح مختصری در خصوص هر یک بیان خواهیم کرد.

1.آبی

آبی رنگی آرامش بخش و ملایمی است، اما کمتر کسی از این رنگ برای دسته گل عروسی استفاده می‌کند. البته اگر ترکیب رنگ‌ها به شکل مناسبی انتخاب شود، می‌توان ترکیب خاص و زیبایی را برای عروس طراحی کرد.

دسته گل عروس بارنگ ابی

2.سفید

گل‌های سفید به علت هماهنگی با لباس عروس می‌توانند ترکیب زیبایی ایجاد کنند. البته این گل‌ها نباید به صورت تک رنگ مورد استفاده قرار بگیرند.

دسته گل عروس بارنگ سفید

3.قرمز

رنگ قرمز نشان دهنده شور و هیجان زیاد است. از دیر باز عشاق برای ابراز علاقه خود به یکدیگر، از گل‌های قرمز استفاده می‌کردند.

دسته گل عروس بارنگ قرمز

4.صورتی

صورتی رنگی آرامش بخش و پر طرفدار است که بسیاری از عروس‌ها ترجیح می‌دهند گل‌هایی به این رنگ را در دسته گل خود داشته باشند. این رنگ همچنین می‌‌‌تواند با لباس عروس هارمونی زیبایی ایجاد کند.

دسته گل عروس بارنگ صورتی

5.سبز

رنگ سبز نماد صلح، سر زندگی و طبیعت دوستی است. همچنین به دلیل قابلیت هماهنگی این رنگ با تشریفات عروسی، می‌توان آن را در دسته گل عروس به راحتی استفاده کرد.

دسته گل عروس بارنگ سبز

راهنمای انتخاب جدید‌ترین مدل‌ های دسته گل عروس

برای این که بتوانید انتخاب بهتری برای دسته گل عروسی خود داشته باشید، لازم است همواره نکاتی را مد نظر قرار دهید. در این قسمت قصد داریم در خصوص مواردی صحبت کنیم که به شما کمک می‌کند این آیتم را به بهترین شک ممکن سفارش دهید.

1.هماهنگی با لباس عروس

هماهنگی رنگ گل‌ها با لباس عروس و تشریفات مجلس، یکی از ضروری‌ترین فاکتور‌هایی است در هنگام انتخاب گل‌ها باید در نظر داشته باشید. معمولا عروس‌هایی که لباسی دنباله دار و بلند دارند، بهتر است از گل های آبشاری و افرادی که لباس آن ها پرنسسی است از دسته گل گرد استفاده کنند.

2.توجه به فصل

انتخاب گل‌ها با توجه به فصل علاوه بر این که دقت و ظرافت شما را نشان می‌دهد، موجب می‌شود تا دسته گل شما تا مدت زمان بیشتری طراوت خود را حفظ نماید.

3.مد نظر قرار دادن قیمت

بی شک همه ما علاقه‌مند به تهیه زیبا‌ترین و لاکچری‌ترین دسته گل‌های عروسی برای مراسم خود هستیم اما اگر نگاهی بهل یست قیمت انداخته باشید، حتما می‌دانید که قیمت برخی از آن‌ها واقعا زیاد و سرسام‌آور است. به طور کلی پیشنهاد می‌شود در ابتدا بودجه مورد نظر خود را مشخص کرده و با توجه به این فاکتور سعی کنید بهترین انتخاب را داشته باشید.

انتخاب جدید‌ترین مدل‌ های دسته گل عروس

4.وزن و اندازه دسته گل

برخی از افراد بدون توجه به وزن و اندازه دسته گل، تنها شیفته زیبایی آن می‌شوند. توجه داشته باشید که دسته گل‌های سنگین می‌توانند در طول مراسم باعث کلافگی و اذیت شما شوند. بهتر است در انتخاب این آیتم، وزن استاندارد را نیز در نظر داشته باشید.

5.هماهنگی با ماشین عروس

بهتر است دسته گل عروس با گل آرایی ماشین عروس هارمونی کامل داشته باشد. شما می توانید برای اجاره ماشین عروس با بهترین قیمت و شرایط و کمترین هزینه گل آرایی ماشین عروس با ما تماس بگیرید.

سخن آخر

در این مطلب درخصوص انواع دسته گل عروس و نکاتی که لازم است برای انتخاب زیبا‌ترین و لاکچری‌ترین دسته گل های عروس مدنظر قرار دهید، با شما صحبت کردیم. با توجه به نکات گفته شده می‌توانید انتخاب هوشمندانه‌تری را برای مهم‌ترین شب زندگی خود داشته باشید. همچنین زمان دریافت و خرید دسته گل برای حفظ شادابی و طراوت گل ها در طول مراسم، بسیار مهم است.

امتیاز به این مطلب