اجاره خودرو با راننده

در مواردی ممکن است نیاز به اجاره خودرو با راننده پیدا کنیم. در ادامه به برخی از مواردی که نیاز به کرایه ماشین با راننده پیدا میکنیم می پردازیم.

اجاره خودرو با راننده جهت تشریفات

حتما برایتان پیش آمده که مهمانی داشته باشید و بخواهید او را در فرودگاه سورپرایز کنید، و با ماشینی لاکچری و مدرن به استقبال او بروید اما ممکن است خود شما تمایل به رانندگی نداشته باشید و ترجیح دهید راننده ای آموزش دیده با لباس فرم مناسب شما را همراهی کند. در این صورت بهترین گزینه اجاره خودرو از یک شرکت معتبر با ماشین های بروز و مدرن می باشد تا آسوده خاطر به استقبال مهمان خود بروید. یا ممکن است برای مراسم خاصی مانند جشن نامزدی یا جشن عروسی یا مهمانی خاصی نیاز به کرایه خودرو با راننده داشته باشید تا مراسم شما بطور منحصر بفردی لوکس و تشریفاتی باشد.

کرایه خودرو با راننده برای شرکت ها و ارگان ها

بسیاری از شرکت های بزرگ ممکن است جهت جابجابی مسافران خود که اغلب افراد رده بالا یا مسافران خارجی هستند نیاز به اجاره خودرو با راننده داشته باشند. فرض کنید یک فرد رده بالا از خارج از کشور برای عقد قرارداد با شرکت شما وارد ایران شود، اینکه از نظر دسیپلین و احترام با وی چطور برخورد شود بسیار حائز اهمیت خواهد بود. اما ممکن است برخی از شرکت ها اتومبیل مناسب این کار را در اختیار نداشته باشند و یا اصلا برای آن ها صرفه اقتصادی نداشته باشد تا یک اتومبیل گران قیمت برای این کار در اختیار داشته باشند.

در چنین شرایطی بهترین گزینه استفاده از خدمات تشریفات شرکتی معتبر و قابل اعتماد می باشد. شما می توانید به بهترین خودرو های روز دنیا و به صورت کاملا تشریفاتی و حتی با در اختیار داشتن اسکورت به استقبال مهمان خارجی خود بروید حتی می توانید نوع پوشش راننده را با هماهنگی شرکت تعیین نمایید.

اجاره تویوتا لندکروز با راننده

قیمت کرایه ساعتی در تهران : 190.000 تومان.
قیمت کرایه کیلومتری برون شهری : 7.000 تومان.

 

اجاره بنر S500 با راننده

قیمت کرایه ساعتی در تهران : 200.000 تومان.
قیمت کرایه کیلومتری برون شهری : 7.000 تومان.

اجاره پورشه پانامرا با راننده

قیمت کرایه ساعتی در تهران : 450.000 تومان.
قیمت کرایه کیلومتری برون شهری : 8.500 تومان.

 

کرایه ماشین با راننده جهت مراسم عروسی

یکی از مهمترین اتفاقات هر انسانی جشن عروسی او می باشد و برگزاری جشنی با شکوه و به یاد ماندنی می تواند تجربه این اتفاق شیرین را برای عروس و داماد و مهمانان دوچندان کند، ماشین عروس از قدیم یکی از مهمترین آیتم های انتخابی عروس و داماد ها بوده و هست چرا که نقش پررنگی در زیبایی جشن، عکس و فیلم عروسی و لوکس تر شدن جشن عروسی خواهد داشت، اما ممکن است بسیاری از هموطنان عزیز دسترسی به اتومبیل لاکچری و دلخواه برای جشن عروسی خود نداشته باشند، به همین دلیل بهترین گزینه اجاره ماشین عروس با راننده می باشد. زمانی که شما خودرو عروس با راننده اجاره می کنید هیچ نگرانی از بابت تصادف یا اتفاقات ناگوار نخواهید داشت. همچنین مدارک خاصی جهت این کار برای ضمانت لازم ندارید و براحتی می توانید مثل یک شاهزاده از جشن خود لذت ببرید.

اجاره-ماشین-با-راننده

اجاره ماشین ساعتی

حتما برای شما هم پیش آمده که در شرایط خاصی نیاز داشته اید یک ماشین خوب همراه با راننده خوش برخورد و وقت شناس کرایه کنید و به امور شخصی و روزانه بپردازید. در این گونه موارد بهترین روش اجاره ماشین ساعتی از یک شرکت معتبر می باشد. کافیست نوع خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید. راننده در ساعت مقرر در محل شما منتظر شما خواهد بود و می توانید بدون داشتن دغدغه در مورد ترافیک، پیدا کردن مسیر یا پیدا کردن جای پارک به کارهای شخصی و روزانه خود بپردازید.

اجاره ماشین با راننده مخصوص توریست ها و گردشگران خارجی

اجاره ماشین با راننده برای مسافران و گردشگران خارجی

بسیاری از توریست ها و مسافران خارجی که از کشور های عربی و همسایه وارد ایران می شوند برای مقاصدی همچون گردشگری ، زیارت اماکن متبرکه ، خرید ، انجام امور درمانی و پزشکی مخصوصا پزشکی زیبایی وارد کشورمان می شوند. به همین دلیل اجاره ماشین با راننده برای آنها بهترین گزینه است چرا که می توانند در آسایش کامل و بدون دغدغه به انجام امور خود برسند و حتی راننده های حرفه ای کاسپین رنت قادر هستند در بسیاری مواقع مثل یافتن بورس کالا های مختلف یا مثلا بهترین بیمارستان ها ، کلینیک ها ، مراکز خرید ، تفرجگاه ها و مراکز تفریحی ، بهترین رستوران ها و هتل ها ، مجموعه های ورزشی و در کل کلیه خدماتی که یک توریست ممکن است نیاز پیدا کند ، به آنها کمک و مشاوره دهند.

در کنار شما هستیم در صفحه رسمی کاسپین رنت در اینستاگرام