یکی از بیشترین درخواست های متقاضیان رنت ماشین ، اجاره خودرو با شرایط آسان می باشد. در این مطلب سعی داریم به روش های موجود در خصوص شرایط تهیه اتومبیل اجاره ای و آسانترین آن بپردازیم.

همانطور که در بخش مدارک لازم برای اجاره خودرو اشاره شده است آسانترین شرایط مربوط به اجاره خودرو با راننده می باشد. درصورتی که شما از رانندگان شرکت استفاده کنید، امن ترین و بهترین روش را انتخاب کرده اید چون نیازی به ارائه هیچ مدرک و ضمانتی نیست و هیچ گونه مسئولیتی در قبال بروز حادثه یا خسارت به خودروی مربوطه متوجه شما نخواهد شد. اما اگر ضروری است اتومبیل را بدون راننده اجاره کنید، نیاز به مدارک ذیل خواهید داشت.

یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش کل خودرو + 5 درصد ارزش خودرو بعنوان ودیعه نقدی یا دپوزیت (Deposit) یا سند ملکی یا خودروی شخصی یا به میزان 5 درصد ارزش خودرو ارزهای رایج ، طلا و سایر

اجاره خودرو با شرایط آسان

شرایط آسان برای اجاره خودرو

همانطور که اشاره شد آسان ترین شرایط اجاره خودرو مربوط می شود به اجاره ماشین با راننده و اجاره ماشین عروس با راننده اما اگر نیاز به اجاره خودرو بدون راننده دارید این موضوع را مد نظر داشته باشید که هر چه ارزش و قیمت خودروهای مورد نظر بالاتر باشد ، شرایط و تضامین مورد نیاز آن نیز سنگین تر خواهد بود. به عبارت دیگر هرچه خودروی مورد نظر شما ارزانتر باشد شرکت با دست بازتر و منعطف تر عمل خواهد کرد. تعدادی از خودروهایی که با شرایط آسان اجاره داده می شود.

 • اجاره تیگو 7
  تیگو 7 – مدل 1400
  محصول تخفیف خورده
  بدون راننده روزانه 1,400,000 تومان (حداقل 3 روز)
 • اجاره جک s3
  جک S3 – مدل 98
  محصول تخفیف خورده
  بدون راننده روزانه 680,000 تومان (حداقل 3 روز)
 • اجاره خودرو مزدا 3
  مزدا 3
  بدون راننده روزانه 850,000 تومان (حداقل 3 روز)

اجاره خودرو بدون مدارک

برخی از مشتریان عزیز درخواست اجاره خودرو بدون مدارک را دارند. برخی از متقاضیان دارای دسته چک نیستند، و برخی دیگر نیز ممکن است وجه نقد کافی برای ودیعه نداشته باشند. در اینگونه موارد بهترین شیوه ارائه سفته می باشد که در دسترس عموم می باشد. همچنین از آنجایی که اجاره خودرو کاسپین رنت دارای شرایط بسیار اسان و متنوعی می باشد شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و قطعا یکی از روش های موجود با شرایط شما سازگاری خواهد داشت.