اجاره ماشین عروس چند سالی است که در ایران باب شده است به ویژه اجاره خودروهای لوکس که غالبا بصورت با راننده یا بدون راننده انجام می شود.

همه عروس و دامادها در بهترین شب زندگیشان دوست دارند بدرخشند. ماه ها تلاش برای برگزاری یک مراسم آبرومندانه، لازم است تا در نهایت، بعد از شادی در این شب رویایی، یک زندگی جدید آغاز شود. کرایه ماشین عروس بدون راننده یا بصورت ماشین با راننده از چند جهت اهمیت دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

چرا برای مراسم عروسی ماشین اجاره کنیم؟

همان طور که گفته شد، شب عروسی، شب ویژه ای است که عروس و داماد، به زیبایی تمام در آن می درخشند. این درخشش توسط دوربین های فیلمبرداری و عکاسی، ثبت می شود و چه بهتر که همه چیز کامل باشد. اجاره یک خودرو لاکچری کمک می کند تا فیلم عروسی شما، ویژه تر شود. حتی ممکن است که شما خودرویی ایده آل و مدل جدید را به نام خودتان داشته باشید اما دلتان بخواهد از اتومبیل های قدیمی و کلاسیک استفاده کنید.

اجاره ماشین عروس

این را هم در نظر بگیرید که شما می توانید هر مدل خودرویی که دوست دارید انتخاب کنید. هزینه اجاره ماشین عروس متناسب با بودجه ایست که شما در نظر گرفته اید. شما می توانید با هر بودجه ای که دارید، اتومبیل انتخاب کنید، از سراتو گرفته تا مازراتی و پورشه. شاید شما دوست داشته باشید که تجربه رانندگی در یک خودرو مدل بالا را در شب عروسیتان داشته باشید.

با اجاره ماشین عروس می توانید در اتومبیل رویاهایتان رانندگی کنید.هر چند ممکن است شما گواهینامه نداشته باشید و یا تجربه کافی برای رانندگی با اتومبیل های گران قیمت را نداشته باشید که این موضوع ممکن است باعث ایجاد استرس شما شود. در این صورت می توانید برای مراسم خود، ماشین عروس با راننده ، کرایه کنید و با خیال راحت در کنار همسر خود، تا رسیدن به تالار پذیرایی ، از این روز بیاد ماندنی لذت ببرید.


ماشین عروسی با راننده بهتر است یا بدون راننده؟

ماشین عروس با راننده

این کاملا بستگی به شما دارد. برخی از دامادها دوست دارند که تجربه رانندگی با خودرو جدید را داشته باشند. درواقع از نظر آن ها، پولی که به ازای اجاره ماشین عروس می دهند، زمانی که خودشان رانندگی کنند، می ارزد. شاید دامادها کمتر به موضوع فیلمبرداری و لحظه ورود به سالن فکر کنند. اما کرایه ماشین عروس بدون راننده نیازمند قبول مسئولیت خودرو است. در واقع مدارک و ضمانت هایی از داماد دریافت می شود و سپس خودرو به ایشان کرایه داده می شود. دامادهایی که خودشان پشت رول می‌نشینند و رانندگی می کنند، معمولا از فیلم عروسی خود، رضایت بیشتری دارند و از صحنه رانندگی خود لذت می برند.

ماشین عروس بدون راننده

اجاره ماشین عروس با راننده، امنیت خاطر بیشتری دارد چرا که راننده، مسئولیت خودرو را به عهده دارد و در صورت ایجاد خسارت، آقای داماد وظیفه ای در قبال پرداخت آن ندارد. از طرفی در شب عروسی اگر تصادف کوچکی هم رخ دهد، فکر آقای داماد تا انتهای مراسم مشغول خواهد بود پس اگر دست فرمان خوبی ندارید یا تسلط کافی در رانندگی با اتومبیل های لوکس ندارید، بهتر است ماشین عروس با راننده کرایه کنید و با آرامش خاطر کامل از مهمترین جشن زندگی خود لذت ببرید.

کرایه ماشین عروس

مدارک لازم و شرایط

بطور معمول در مورد اجاره ماشین عروس با راننده مدارک خاصی نیاز نیست و فقط کافیست خودروی مورد نظر، گل آرایی و دسته گل عروس خودرو را انتخاب کنید و با شرکت عقد قرارداد و هزینه را پرداخت کنید. البته می توانید از سایر خدمات کرایه ماشین عروس شامل اسکورت ماشین عروس نیز استفاده نمایید. اما در خصوص مدارک لازم جهت اجاره اتومبیل بدون راننده می توانید به صفحه شرایط و مدارک مورد نیاز اجاره خودرو  مراجعه فرمایید، کاسپین رنت جهت رفاه هرچه بیشتر شما عزیزان شرایط بسیار متنوع و راحتی را در نظر گرفته است.

نکات و قوانین

 • هزینه اجاره ماشین عروس بر اساس 15 ساعت ، از ساعت 9 صبح تا 12 شب محاسبه شده است و طبعا در صورت نیاز به میزان ساعت بیشتر مطابق تعرفه محاسبه خواهد شد.
 • بهتر است جهت گل آرایی خودرو از شرکت کرایه دهنده استفاده نمایید در غیر اینصورت در صورت ایجاد خسارت برای آن در حین گل آرای مسئولیت آن به عهده اجاره گیرنده می باشد.
 • در صورت کرایه ماشین عروس با راننده، نوع پوشش راننده و سایر نکات مورد نظر در مورد شخص راننده را از قبل با شرکت هماهنگ کنید.
 • بهتر است برای رزرو حداقل یک هفته قبل از مراسم اقدام کنید تا دست شما برای انتخاب خودروی دلخواه باز باشد.
اجاره ماشین عروس همراه با دسته گل عروس

لیست قیمت اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین پژو پرشیا در تهران
پژو پرشیا
اجاره ماشین عروس با راننده : 600.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 750.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره پژو 207 در تهران
پژو 207
ماشین عروس با راننده : 700.000 تومان
ماشین عروس بدون راننده : 850.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره جک s3
جک اس 3
اجاره ماشین عروس با راننده : 800.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 950.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره تیگو 7
چری تیگو 7
اجاره ماشین عروس با راننده : 1.300.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : ندارد
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره ماشین مزدا 3 نیو
مزدا 3 نیو
اجاره ماشین عروس با راننده : 1.100.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 1.300.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره هیوندای سوناتا yf
هیوندای سوناتا
اجاره ماشین عروس با راننده : 1.300.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 1.500.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
رنت خودرو اپتیما
کیا اپتیما
اجاره ماشین عروس با راننده : 1.300.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 1.500.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
رنت خودرو سانتافه
هیوندای سانتافه
ماشین عروس با راننده : 1.850.000 تومان
ماشین عروس بدون راننده : 2.200.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره کیا اسپورتیج
کیا اسپورتیج
اجاره ماشین عروس با راننده : 1.700.000 تومان
ماشین عروس بدون راننده : 2.000.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره بی ام و 330
بی ام و 330
اجاره ماشین عروس با راننده : 1.800.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 2.000.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره بی ام و 630
بی ام و 630
اجاره ماشین عروس با راننده : 2.300.000 تومان
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 2.600.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره بی ام و Z4
بی ام و Z4
ماشین عروس بدون راننده : 3.200.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره پورشه باکستر
پورشه باکستر
کرایه ماشین عروس بدون راننده : 3.900.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
رنت ماشین بنز C200
بنز C200
ماشین عروس با راننده : 2.200.000 تومان
ماشین عروس بدون راننده : 2.600.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
رنت اتومبیل بی ام و 528
بی ام و 528
ماشین عروس با راننده : 4.000.000 تومان
ماشین عروس بدون راننده : 5.000.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره ماشین بنز S500
بنز S500
ماشین عروس با راننده : 4.500.000 تومان
ماشین عروس بدون راننده : 5.500.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )
اجاره لندکروز
تویوتا لندکروز
ماشین عروس با راننده : 4.500.000 تومان
ماشین عروس بدون راننده : 5.500.000 تومان
( قیمت بر مبنای 15 ساعت )

اجاره ماشین عروس قدیمی

احتمالا شما نیز جزو آن دسته از عروس و دامادهایی هستید که علاقه به ماشین های قدیمی و کلاسیک دارند. رویای رانندگی در خودروهای قدیمی به طور حتم در دل بسیاری از افراد باقی مانده است. اما کاسپین رنت این فرصت را در اختیار عروس و دامادهای عزیز قرار داده تا با اجاره ماشین عروس کلاسیک این رویا را از نزدیک لمس کنند.

ماشین عروس های کلاسیک در طیف های متنوعی توسط این شرکت ارائه می‌شوند که هر کدام زیبایی و ویژگی منحصربفرد خود را دارند.

نکته ای که باید در خصوص ماشین عروس قدیمی مطرح کنیم، این است که این ماشین ها توسط مکانیک‌های حرفه‌ای تماما سرویس شده‌اند. به همین سبب، هیچ نگرانی بابت وجود خرابی، کندی در سرعت و بوی بنزین در آن‌ها نداشته باشید.

لازم به ذکر است که قیمت اجاره ماشین عروس قدیمی به دلیل خاص بودن و زیبایی‌های منحصربفرد از خودروهای لوکس گرانتر است. همچنین، هزینه گل‌آرایی نیز به طور جداگانه محاسبه خواهد شد. بنابراین، بهتر است پیش از ثبت قرارداد، حتما از آخرین قیمت‌های گل‌ آرایی ماشین عروس کلاسیک اطلاع کسب کنید.

اجاره ماشین عروس قدیمی

از دیگر مزایایی که می توان به کرایه ماشین عروس قدیمی اشاره کرد، اجاره آن بدون راننده است. البته، امکان کرایه چنین خودروهایی با راننده نیز وجود دارد. اما همانطور که می‌دانید، یکی از رسم های قدیمی در شب عروسی این است که داماد باید به تنهایی پشت فرمان بنشیند. لذا، توصیه ما به شما این است که ماشین عروس مورد نظر خود را بدون راننده رنت کنید. در خصوص شرایط اجاره این خودروها نیز باید به اطلاعتان برسانیم که در زمان قراداد باید مدت زمان مورد نیاز را قید کنید. به طور استاندارد امکان استفاده از ماشین عروس قدیمی برای 15 ساعت تدارک دیده شده است.


اجاره ماشین عروس در شهریار

شهریار یکی از شهرهای تابع استان تهران است که در نزدیکی کرج واقع می باشد. این منطقه دارای تالارها و باغ های مجلسی بسیار زیادی است. لذا یکی دیگر از خدمات شرکت کاسپین رنت اجاره ماشین عروس در شهریار می باشد.

از آنجایی که محل تحویل خودروهای اجاره ای ممکن است از حومه شهر دور باشد، بنابراین، هوشمندانه است که ماشین مورد نظر خود را در محل انتخابی دریافت کنید. شرکت کاسپین رنت پس از دریافت ثبت سفارش از سوی مشتریان، محل دریافت خودرو را نیز یادداشت می کند. شما می توانید محل مورد نظر خود را جهت تحویل سریع خودروی اجاره شده هنگام سفارش تعیین کنید.

همچنین، اجاره ماشین عروس در کرج نیز برای متقاضیان فراهم است. کرج دارای مناطق خوش آب و هوای زیادی نظیر کردان و سهیلیه است که هر کدام طیف انبوهی از تالارها و باغ های مجلسی را در بر می گیرند.

تالارهای این مناطق به قدری زیبا هستند که می توانند یک شب رویایی و خاطره‌انگیز را برای شما در شب عروسی‌تان رقم بزنند.


اجاره ماشین عروس ارزان

یکی از دغدغه های تمامی عروس و دامادها در شب عروسی برآورد هزینه ها است. درست است که شب عروسی هر فرد به عنوان زیباترین و خاص ترین شب زندگی او محسوب می‌شود، اما گر بخواهیم کمی به هزینه‌های این شب اشاره کنیم نگرانی تمام وجودمان را فرا می‌گیرد.

اما، نگران نباشید. شرکت کاسپین رنت فکر همه جا را کرده است تا با پرداخت کمترین هزینه ممکن، بهترین خدمات را دریافت کنید.

هزینه کرایه ماشین عروس با قیمت مناسب تقریبا بین 1 الی 2 میلیون تومان است. در شرایط اقتصادی این روزها که هزینه‌ها معمولا سر به فلک کشیده‌اند، پرداخت 2 میلیون تومان برای اجاره ماشین عروس قدیمی یا لوکس بسیار مقرون به صرفه است. لذا اگر به دنبال اجاره ماشین عروس ارزان قیمت هستید، می توانید روی خدمات ما حساب ویژه‌ای باز کنید. 

قیمت ماشین های اجاره ای معمولا بر حسب مدل، رنگ، زمان ساخت و نحوه گل‌آرایی تعیین می‌شوند. البته، ناگفته نماند که در صورت اجاره ماشین عروس با راننده باید هزینه بیشتری تقبل کنید.

شاید جالب به نظر برسد، اما هر چه مدل ماشین قدیمی تر یا بهتر است بگوییم کلاسیک تر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. البته، هزینه ماشین‌های فوق لاکچری مانند پورشه – مازراتی – بنز و بی ام و نیز قیمت بالایی خواهند داشت.

نکته‌ای که هنگام رنت ماشین عروس باید به آن توجه کنید این است که سفارش خود را از هفته‌ها قبل ارائه دهید. در غیر این صورت ممکن است ماشین مورد نظر خود را از دست بدهید. معمولا، تقاضا برای اجاره ماشین عروس های قدیمی بسیار زیاد است. لذا، هوشمندانه است که سفارش خود را هر چه زودتر به ثبت برسانید.

اجاره ماشین عروس ارزان

گالری عکس

سوالات متداول

 1. اجاره ماشین عروس ساعت مشخصی دارد ؟

  تعرفه های اجاره ماشین عروس بر اساس 15 ساعت از 9 صبح تا 12 شب محاسبه می شود، اما در صورت نیاز به زمان بیشتر میتوانید با شرکت هماهنگ کنید.

 2. چطور ماشین عروس با تخفیف ویژه کرایه کنیم ؟

  در صورت استفاده از پکیج های ویژه عروس و داماد های عزیز می توانند از تخفیف های استثنایی جهت کرایه ماشین عروس بهره مند شوند.

 3. آیا خدمات جانبی هم دارید ؟

  بله خدمات جانبی شامل : گل آرایی ماشین عروس ، دسته گل عروس ، خدمات اسکورت و موتور سنگین در نظر گرفته شده است.

 4. مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین عروس بدون راننده چیست ؟

  شما می توانید فقط با ارائه سفته ، ماشین عروس مورد علاقه خود را بدون راننده اجاره نمایید.