اجاره ماشین عروس چند سالی است که در ایران باب شده است به ویژه کرایه خودرو های لوکس که غالبا بصورت با راننده یا بدون راننده انجام می شود.

همه عروس و دامادها در بهترین شب زندگیشان دوست دارند بدرخشند. ماه ها تلاش برای برگزاری یک مراسم آبرومندانه، لازم است تا در نهایت، بعد از شادی در این شب رویایی، یک زندگی جدید آغاز شود. کرایه ماشین عروس بدون راننده یا بصورت ماشین با راننده از چند جهت اهمیت دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

چرا ماشین عروس اجاره کنیم؟

همان طور که گفته شد، شب عروسی، شب ویژه ای است که عروس و داماد، به زیبایی تمام در آن می درخشند. این درخشش توسط دوربین های فیلمبرداری و عکاسی، ثبت می شود و چه بهتر که همه چیز کامل باشد. کرایه خودرویی لاکچری کمک می کند تا فیلم عروسی شما، ویژه تر شود. حتی ممکن است که شما خودرویی ایده آل و مدل جدید را به نام خودتان داشته باشید اما دلتان بخواهد از اتومبیل های قدیمی و کلاسیک استفاده کنید.

اجاره ماشین عروس

این را هم در نظر بگیرید که شما می توانید هر مدل خودرویی که دوست دارید انتخاب کنید. هزینه کرایه ماشین عروس متناسب با بودجه ایست که شما در نظر گرفته اید. شما می توانید با هر بودجه ای که دارید، اتومبیل انتخاب کنید، از سراتو گرفته تا مازراتی و پورشه. شاید شما دوست داشته باشید که تجربه رانندگی در یک خودرو مدل بالا را در شب عروسیتان داشته باشید. با کرایه ماشین عروس می توانید در اتومبیل رویاهایتان رانندگی کنید. ممکن است گواهینامه نداشته باشید و یا تجربه کافی برای رانندگی با اتومبیل های گران قیمت را نداشته باشید که این موضوع ممکن است باعث ایجاد استرس شما شود. در این صورت می توانید برای مراسم خود، ماشین عروس با راننده ، کرایه کنید و با خیال راحت در کنار همسر خود، تا رسیدن به تالار پذیرایی ، از این روز بیاد ماندنی لذت ببرید.


کرایه ماشین عروس با راننده بهتر است یا بدون راننده؟

این کاملا بستگی به شما دارد. برخی از دامادها دوست دارند که تجربه رانندگی با خودرو جدید را داشته باشند. درواقع از نظر آن ها، پولی که به ازای اجاره ماشین عروس می دهند، زمانی که خودشان رانندگی کنند، می ارزد. شاید دامادها کمتر به موضوع فیلمبرداری و لحظه ورود به سالن فکر کنند. اما کرایه ماشین عروس بدون راننده نیازمند قبول مسئولیت خودرو است. در واقع مدارک و ضمانت هایی از داماد دریافت می شود و سپس خودرو به ایشان کرایه داده می شود. دامادهایی که خودشان پشت رول می نشینند و رانندگی می کنند، معمولا از فیلم عروسی خود، رضایت بیشتری دارند و از صحنه رانندگی خود لذت می برند.

کرایه ماشین عروس با راننده، امنیت خاطر بیشتری دارد چرا که راننده، مسئولیت خودرو را به عهده دارد و در صورت ایجاد خسارت، آقای داماد وظیفه ای در قبال پرداخت آن ندارد. از طرفی در شب عروسی اگر تصادف کوچکی هم رخ دهد، فکر آقای داماد تا انتهای مراسم مشغول خواهد بود پس اگر دست فرمان خوبی ندارید یا تسلط کافی در رانندگی با اتومبیل های لوکس ندارید، بهتر است ماشین عروس با راننده کرایه کنید و با آرامش خاطر کامل از مهمترین جشن زندگی خود لذت ببرید.

کرایه ماشین عروس

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس

بطور معمول در مورد اجاره ماشین عروس با راننده مدارک خاصی نیاز نیست و فقط کافیست خودروی مورد نظر، گل آرایی و دسته گل عروس خودرو را انتخاب کنید و با شرکت عقد قرارداد و هزینه را پرداخت کنید. البته می توانید از سایر خدمات ما شامل اسکورت ماشین عروس نیز استفاده نمایید. اما در خصوص مدارک لازم جهت اجاره اتومبیل بدون راننده می توانید به صفحه شرایط و مدارک مورد نیاز اجاره خودرو  مراجعه فرمایید، کاسپین رنت جهت رفاه هرچه بیشتر شما عزیزان شرایط بسیار متنوع و راحتی را در نظر گرفته است.

برخی از نکات و قوانین رنت ماشین عروس

 • هزینه کرایه ماشین عروس بر اساس 15 ساعت ، از ساعت 9 صبح تا 12 شب محاسبه شده است و طبعا در صورت نیاز به میزان ساعت بیشتر مطابق تعرفه محاسبه خواهد شد.
 • بهتر است جهت گل آرایی خودرو از شرکت کرایه دهنده استفاده نمایید در غیر اینصورت در صورت ایجاد خسارت برای آن در حین گل آرای مسئولیت آن به عهده اجاره گیرنده می باشد.
 • در صورت کرایه ماشین عروس با راننده، نوع پوشش راننده و سایر نکات مورد نظر در مورد شخص راننده را از قبل با شرکت هماهنگ کنید.
 • بهتر است برای رزرو حداقل یک هفته قبل از مراسم اقدام کنید تا دست شما برای انتخاب خودروی دلخواه باز باشد.
اجاره ماشین عروس

لیست قیمت اجاره ماشین عروس


گالری عکس ماشین عروس

سوالات متداول در زمینه اجاره ماشین عروس

 1. اجاره ماشین عروس ساعت مشخصی دارد ؟ ⭐

  تعرفه های ماشین عروس بر اساس 15 ساعت از 9 صبح تا 12 شب محاسبه می شود، اما در صورت نیاز به زمان بیشتر میتوانید با شرکت هماهنگ کنید.

 2. چطور ماشین عروس با تخفیف ویژه کرایه کنیم ؟ ⭐

  در صورت استفاده از پکیج های ویژه عروس و داماد های عزیز می توانند از تخفیف های استثنایی بهره مند شوند.

 3. آیا خدمات جانبی ماشین عروس هم دارید ؟ ⭐

  بله خدمات جانبی شامل : گل آرایی ماشین عروس ، دسته گل عروس ، خدمات اسکورت و موتور سنگین در نظر گرفته شده است.

 4. مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین عروس بدون راننده چیست ؟ ⭐

  شما می توانید فقط با ارائه سفته ، ماشین عروس مورد علاقه خود را بدون راننده اجاره نمایید.


لینک کوتاه : https://cutt.ly/4TdrHXN | https://bit.ly/3c6iTwC

کلمات کلیدی : کرایه ماشین عروس – اجاره ماشین عروس کرج – اجاره ماشین کلاسیک – اجاره ماشین قدیمی – کرایه ماشین لاکچری – اجاره ماشین تهران – کرایه ماشین در تهران با قیمت مناسب