ترانسفر فرودگاهی در بیشتر کشورها وجود دارد. ترانسفر فرودگاهی، به سرویسی می گویند که به انتقال مسافر از فرودگاه به مقصد و یا از هتل و منزل به فرودگاه کمک می کند. ترانسفر فرودگاهی یکی از مهمترین مشاغل جهانی است که شرکت های معتبر، آن را ارائه می دهند. در ایران نیز چند سالی است که ترانسفر فرودگاهی توسط شرکت های معتبر ارائه می شود. برای مسافری که از راه می رسد و آشنایی با ایران ندارد، ترانسفر فرودگاهی آسودگی خیال را به همراه دارد.

ترانسفر فرودگاهی

چرا بهتر است زمانی که از سفر برمیگردیم و یا به تازگی وارد کشوری می شویم، از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنیم؟

  • فردی که به تازگی وارد ایران شده است، با استفاده از ترانسفر فرودگاهی، می تواند به راحتی پس از رسیدن به فرودگاه، سوار خودرو شود و بدون دغدغه و اتلاف وقت، به مقصد خود برسد.
  • راننده ترانسفر فرودگاهی، مسلط به زبان انگلیسی و چندین زبان رایج دیگر است. مسافر غیر ایرانی که به تازگی وارد ایران شده است می تواند سوالات خود را درباره ایران و ایرانی ها بپرسد. راننده با آگاهی کامل، توضیحات مناسبی را ارائه می دهد. چه بهتر که از همین بدو ورود، مسافر با فردی صحبت کند که علاوه بر احترامی که به او می گذارد، صحبت های دوستانه ای هم با او داشته باشد.
  • خودروهای ترانسفر فرودگاهی، انواع گوناگونی دارند اما همگی در بهترین مدل ها و کیفیت ارائه می شوند. اگر مهمان ویژه ای دارید که وارد ایران شده است، با لوکس ترین خودروها، از وی استقبال کنید و تا مقصد با ترانسفر فرودگاهی، همراهی اش کنید.

پرسنل ترنسفر فرودگاهی چگونه اند؟

راننده های ترانسفر فرودگاهی، همگی باید رفتارهای خوب و صمیمانه ای داشته باشند. راننده های ترانسفر فرودگاهی با آرامش به تک تک سوالات مسافر جواب می دهند و  حتی اگر مسافر در هنگام ورود به ایران، سردرگم باشد و یا استرس سفر داشته باشد، با کمک پرسنل خوش رفتار ترانسفر فرودگاهی، این استرس به طور کامل از بین می رود. راننده های ترانسفر فرودگاهی نه تنها باید رفتار مناسبی داشته باشند، بلکه باید به خوبی با همه مسیرها آشنایی داشته باشند تا در کمترین زمان و امن ترین سرعت، مسافرین را تا مقصد همراهی کنند. آن ها باید مسیرهای کم ترافیک و پر ترافیک را بشناسند و به موقع مسافر را به مقصد برسانند.

نقش ترانسفر فرودگاهی پیش از پرواز

ترنسفر فرودگاهی تنها برای مسافرینی که به تازگی به ایران آمده اند، نیست. اگر فردی قصد پرواز به شهرهای دیگر و یا کشورهای دیگری را داشته باشد، می تواند از ترنسفر فرودگاهی استفاده کند. ترنسفر فرودگاهی درب منزل یا هتل، منتظر شما خواهد بود تا شما را راس ساعت مناسب، به فرودگاه برساند. استفاده از ترنسفر فرودگاهی، پیش از پرواز چندین مزیت دارد.

اول این که مسافران پیش از سفر اضطراب و نگرانی جا ماندن از پرواز را نخواهند داشت، چرا که ترنسفر فرودگاهی به موقع، سر قرار حاضر خواهند شد.
مورد دوم، رانندگی مناسب و بدون عجله راننده در ترنسفر فرودگاهی، محافظ جان مسافر است. از آن جایی که راننده، مسیر را به خوبی می داند، مشکلی در پیدا کردن خلوت ترین مسیر ندارد.

نقش تشریفات فرودگاهی برای یک مهمان ویژه

بسیاری از افراد که به ایران سفر می کنند، ممکن است برای دریافت خدمات پزشکی، برگزاری جلسات کاری مهم، گشت و گذار و یا حتی دیدار اقوام به ایران آمده باشند. حال در این میان اگر مهمان ویژه ای دارید که می خواهید استقبال ویژه ای از وی کنید، کافی است از ترنسفر فرودگاهی، لوکس ترین ماشین را انتخاب کنید. حتی می توانید مهمان ویژه خود را با اسکورت تشریفاتی، هیجان زده کنید. مطمئن باشید، خاطره سفر به ایران برای همیشه در ذهن وی ماندگار خواهد شد.