کارت شناسایی معتبر ( پاسپورت یا کارت ملی یا شناسنامه یا گواهینامه )
کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی یا شناسنامه یا گواهینامه ) + یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش کل خودرو + 10 درصد ارزش خودرو بصورت ودیعه (Deposit) که از طریق یکی از روش های ذیل قابل انجام است:
10 درصد مبلغ خودرو بعنوان ودیعه نقدی یا دپوزیت (Deposit)
یا به امانت گذاشتن سند ملکی بنام شخص اجاره گیرنده
یا به امانت گذاشتن خودروی شخصی به همراه سند در پارکینگ شرکت
یا به امانت گذاشتن طلا یا سکه یا ارز های رایج به ارزش 10 درصد مبلغ خودرو
بله ، در صورت انصراف مشتری از عقد قرارداد با مجموعه کاسپین رنت، مبلغ بیعانه حداکثر تا 24 ساعت به حساب ایشان مسترد خواهد شد.
بله در صورت نیاز، نماینده شرکت به همراه قرارداد به محل مشتری مراجعه ، قرارداد منعقد و خودرو تحویل ایشان خواهد گردید.
بله اما فقط برای تشریفات یا اجاره خودرو با راننده یا ماشین عروس ، که تعرفه های آن در صفحه لیست قیمت اجاره خودرو قابل مشاهده است.
کیلومتر مجاز رانندگی 250 کیلومتر روزانه می باشد بطور مثال اگر شما 4 روز خودرو کرایه کنید میتوانید مجموعا 1000 کیلومتر رانندگی کنید.
می بایست از قبل با شرکت هماهنگ کنید و در صورتی که مشمول اضافه پرداخت شود طبق مقررات شرکت محاسبه و پرداخت خواهد شد.
در قراردادهای کاسپین رنت جهت اجاره خودرو بدون راننده ، حداقل 3 روز در نظر گرفته شده است.
بله ، کلیه ماشین های اجاره ای دارای بیمه ثالث ، سرنشین و بدنه کامل هستند ، که در صورت وقوع حادثه خسارات احتمالی توسط شرکت بیمه پرداخت شود.
بله همانطور که میدانید بیمه بدنه شامل هزینه فرانشیز میباشد که میبایست بیمه گذار پرداخت کند، از طرفی خودرو در صورت تصادف دچار افت قیمت می شود که معمولا بیمه ها پرداخت نمی کنند.
به همین دلیل مازاد خسارات بوجود آمده برای خودرو به عهده مشتری می باشد . اما جای نگرانی نیست شما می توانید با پرداخت مبلغ 20 درصد علاوه بر هزینه اجاره خودرو ، این ریسک را به صفر برسانید.
مبلغ ودیعه نقدی یا دپوزیت ، به میزان 10 درصد ارزش خودرو محاسبه و بصورت نقدی هنگام عقد قرارداد از مشتری دریافت می شود. در صورت عدم نقدینگی امکان دریافت ارزهای رایج ، طلا یا سکه نیز وجود دارد.
مشتری می تواند هنگام سفارش اجاره خودرو با راننده ، نوع پوشش راننده را با شرکت هماهنگ نماید.
در کاسپین رنت موارد احتمالی زیر در نظر گرفته شده است ، در صورت اجاره خودرو بصورت 1 ماهه تمام موارد بصورت رایگان می باشد ، اما در صورت اجاره کمتر از یک ماه برخی از اقلام رایگان بوده و می توانید جهت هماهنگی با دفتر تماس بگیرید.
چادر مسافرتی – صندلی کودک – مجوز طرح ترافیک – زنجیر چرخ – چراغ ایمنی خودرو – جعبه ابزار خودرو – چرخ زاپاس خودرو – چراغ قوه
معمولا تعرفه های ماشین عروس بر اساس 10 ساعت محاسبه شده است ، اما در صورت نیاز به زمان بیشتر میتوانید با شرکت هماهنگ کنید.
بله خدمات جانبی شامل : گل آرایی ماشین عروس ، دسته گل عروس ، خدمات اسکورت و موتور سنگین در نظر گرفته شده است ، برای اطلاعات بیشتر به صفحه اجاره ماشین عروس مراجعه نمایید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در لیست فوق نیافتید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

سایر سوالات مهم در مورد اجاره خودرو

نحوه رزرو خودرو برای اجاره چگونه است ؟ ⭐

ابتدا از لیست ناوگان خودرویی کاسپین رنت، ماشین دلخواه خود را انتخاب نمایید سپس با شماره تماس 09120935584 جهت هماهنگی و رزرو تماس بگیرید، توجه داشته باشید کلیه قیمت های داخل سایت دقیق و بروز می باشد.

برای اجاره خودرو چه مدارکی لازم است ؟ ⭐

اگر خودرو با راننده اجاره شود مدارک خاصی نیاز نیست، اما در صورت اجاره بدون راننده : کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی یا شناسنامه یا گواهینامه ) + یک فقره چک یا سفته به مبلغ ارزش کل خودرو + 10 درصد ارزش خودرو بصورت ودیعه

آیا می توان بدون داشتن مدارک هم خودرو اجاره کرد ؟ ⭐

بله این مورد بستگی به مسائل بسیاری از جمله نوع خودروی انتخابی ، مدت زمان اجاره و شرایط دیگری دارد. شما می توانید جهت مشاوره در این خصوص با ما تماس بگیرید.

آیا خودرو مورد نظر قبل از تحویل به مشتری ضد عفونی می شود ؟ ⭐

با توجه به شیوع ویروس کرونا کلیه خودرو های ما قبل از هر سرویس بطور کامل شستشو و با دستگاه مخصوص ضد عفونی می شوند سپس تحویل مشتری داده می شود.