شرکت های اجاره خودرو در تهران انواع مختلفی دارند، بهترین موسسه ها ناوگان کاملی از اتومبیل های مدل بالا و لوکس یا حتی ارزان و اقتصادی را برای کرایه دادن در اختیار دارند و مشتریان عزیز همواره علاقه دارند ارزانترین مرکز رنت ماشین را انتخاب کنند اما با بهترین کیفیت.

اجاره ماشین در تهران

تهران ( Tehran ) پایتخت ایران زمین، پانزدهمین شهر پرجمعیت دنیا با مساحتی حدود ۷۳۰ کیلومتر مربع می باشد که بیشتر از ۱۴ میلیون نفر جمعیت دارد. شهر تهران به لحاظ بزرگی بیست و هشتمین شهر دنیا محسوب می شود که تراکم جمعیت آن بین 10.700 تا بیش از 11.000 نفر به ازای هر کیلومتر مربع است.

شهر تهران یکی از اصلی ترین قطب های تجارت در کشور محسوب می شود، شرکت های بزرگ و کوچکی که هر یک به نوعی در اقتصاد کشور تاثیر گذارند. یکی از این کسب و کارها ، اجاره خودرو یا همان رنت ماشین می باشد. در این کسب و کار ، شرکت ممکن است از چند ساعت تا حتی 1 سال ، یک اتومبیل را به شخص یا شرکتی کرایه دهد.

بطور معمول قرارداد های کرایه خودرو در تهران بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا بعضی مواقع سالانه می باشد و اغلب هر چه مدت زمان آن بیشتر باشد ، قیمت قرارداد نیز ارزانتر و بصرفه تر خواهد بود.

اجاره خودرو در تهران
ماشین اجاره ای در تهران

انتخاب یک ماشین اجاره ای در تهران

حتما برای همه ما شرایط مختلفی به وجود آمده است که نیاز به ماشین داشته ایم اما بنا به دلایلی ، در آن لحظه ماشین شخصی در اختیار نداشته ایم ، فرض کنید اتومبیل ی از یکی از شرکت های خودرو سازی پیش خرید کردید اما به موقع تحویل داده نشده و شما برای مسافرت ، امور روزمره ، مهمانی یا هر کار دیگری نیاز به خودرو ی شخصی دارید و یا حتی اتومبیل شخصی شما برای انجام سرویس داخل تعمیرگاه می باشد. بهترین راه حل در اینگونه مواقع کرایه کردن ماشین از شرکت های رنت ماشین می باشد.

اما سوال این جاست که چه خودرویی را برای اجاره انتخاب کنیم ؟

انتخاب ماشین اجاره ای به عوامل مختلفی بستگی دارد، مهمترین موضوع هدف و نوع استفاده شما از ماشین می باشد، بطور مثال اگر قصد انجام امور روزانه را در شهر تهران دارید بهتر است خودرویی با قیمت مناسب و مصرف سوخت پایین انتخاب کنید. اما اگر قصد مسافرت دارید توصیه ما این است یک خودرو شاسی بلند کرایه کنید که هم فضای مناسبی برای سرنشینان و چمدان هایتان در اختیار داشته باشید هم از امنیت کافی برخوردار باشید. یا اگر قصد رفتن به مراسم مجلل و تشریفاتی را دارید خوب بهترین پیشنهاد، اجاره خودرو لوکس در تهران است.

قیمت اجاره ماشین در تهران

قیمت اجاره خودرو در تهران

قیمت رنت خودرو در تهران با توجه به نوع ماشین، مدت زمان کرایه و مناسبت های خاص مثل تعطیلات یا ایام نوروز متغیر است. موضوع دیگری که بر روی قیمت کرایه تاثیر گذار است مقدار کیلومتر رانندگی با اتومبیل می باشد. تمام شرکت های رنت دارای این قانون هستند که شما بابت اجاره خودرو مجاز به طی مسافت مشخصی هستید که معمولا حدود 150 تا 300 کیلومتر به ازای هر روز می باشد. و برای کیلومتر اضافه می بایست مبلغی طبق تعرفه پرداخت کنید. بطور مثال شما اگر برای مسافرت از تهران به اصفهان به مدت 4 روز ماشین اجاره کنید در کل می توانید 1200 کیلومتر با اتومبیل رانندگی کنید.

ارزانترین اجاره خودرو در تهران

ارزانترین اجاره خودرو در تهران

بطور معمول افرادی که قصد رنت کردن اتومبیل را دارند سایت ها و موسسه های مختلف را بررسی می کنند تا ارزانترین اجاره خودرو در تهران را پیدا کنند تا اتومبیل مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت کرایه کنند. اما همین موضوع باعث شده بعضی از شرکت های رنت اتومبیل قیمت های غیر واقعی را داخل سایت خود اعلام کنند و از این طریق از اعتماد افراد سوء استفاده کنند. اما کاسپین رنت با هدف احترام به هموطنان عزیز قیمت خودرو های اجاره ای خود را بطور دقیق و بروز بر روی سایت اعلام می کند و همواره تلاش دارد ارزانترین و مناسب ترین نرخ ها را برای ماشین های خود در نظر بگیرد.