اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی

اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی چگونه است و مناسب چه افرادی است ؟
هر ساله گردشگران بسیاری وارد کشور عزیزمان ایران می شوند. گردشگرانی که گاها عرب زبان هستند و یا از کشورهای اروپایی و آمریکایی، برای تماشای ایران زیبا پا به کشورمان گذاشته اند. البته گاهی هم این سفرها، سفرهای کاری محسوب می شوند و فرد خارجی، قصد دارد چند روزی را در کشورمان مهمان باشد.

گردش، خرید، جلسات کاری و یا استفاده از اقدامات پزشکی، از بیشترین دلایلی است که افراد خارجی را به ایران دعوت می کند. با توجه به این که تقریبا کلیه پروازهای وروردی و خروجی، خارج از کشور از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام می شود، این فرودگاه و سرویس های ارائه شده به مسافران از اهمیت بالایی برخوردار است.

یکی از مهمترین سرویس هایی که در این مکان انجام می شود، سرویس اجاره ماشین می باشد. طبیعتا دغدغه های بسیاری نیز در این ارتباط وجود دارد بطور مثال این که بعد از خروج از هواپیما، باید چگونه به مقصد مورد نظر برسند و یا چند روزی را که می خواهند در ایران بمانند، چگونه مسیرها را به سادگی پیدا کنند؟ اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی، می تواند مسافر را آسوده خیال کند.

اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی چگونه است؟

مسافری که قصد دارد از ماشین اجاره ای در فرودگاه امام خمینی استفاده کند، باید چند روز قبل از رسیدن به ایران، اقدام به رزرو و اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی کند. دو انتخاب برای فردی که قصد اجاره خودرو را دارد وجود دارد. اول این که خودروی بدون راننده را اجاره کند که با این کار، مستقیما، خود فرد رانندگی می کند. انتخاب بعدی، اجاره خودرو با راننده است.

در این انتخاب، فرد به همراه راننده ای که کاملا به راه های شهری مسلط است، تا مقصد همراهی می شود. راننده ای که در اختیار مسافر قرار می گیرد، به چندین زبان مسلط است، از این رو مشکلی در ارتباط با مسافر ندارد و می تواند به طور کامل، کلام مسافر را متوجه شود.

اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی با راننده یا بدون راننده؟ کدام بهتر است؟

برای اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه امام خمینی، نیاز به گواهینامه بین المللی یا ایرانی دارید که حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد. در این صورت می توانید هر خودرویی که مد نظرتان است را انتخاب کنید. از خودروهای لوکس گرفته تا خودروهای ارزان قیمت، بر اساس نیاز شما، در لیست قیمت اجاره خودرو قرار گرفته اند. اگر به منظور گردشگری به ایران آمده اید، می توانید از این گزینه استفاده کنید تا هر زمانی که مایل بودید، سوار خودرو خود شوید و به مکانی که قصد بازدید از آن را دارید بروید.

اجاره ماشین با راننده نیز مناسب افرادی است که گواهینامه ندارند و یا به هر علتی، تسلط کافی در رانندگی در شهر شلوغ تهران را ندارند. همچنین اگر هدف از سفرتان، سفر کاری باشد، بهتر است که ماشین را با راننده اجاره کنید تا به موقع سر قرارهای کاریتان برسید. اگر به دلیل دریافت خدمات پزشکی وارد ایران شده اید، باز هم به شما پیشنهاد می کنیم که از اجاره ماشین با راننده استفاده کنید. بسیاری از راننده ها، آگاهی کافی نسبت به مراکز پزشکی و خدمات ارائه شده توسط آن ها را دارند و می توانند علاوه بر مواردی که خود می دانید، مشاوره به جا و کاملا مناسبی را به شما ارائه دهند.

مسافر چگونه خودرو اجاره ای خود را پیدا کند؟

خودرو اجاره ای در فرودگاه منتظر شما است. فقط کافی است ساعت نشستن پرواز شما مشخص باشد. مسئول تحویل خودرو با پلاکی که اسم شما روی آن هک شده، منتظر شما است. شما به راحتی می توانید وی را پیدا کنید. در صورتی که شماره تلفن همراهتان در ایران فعال باشد، با شما تماس گرفته می شود.

مدت زمان کرایه ماشین در فرودگاه امام خمینی چقدر است؟

محدودیتی در زمان کرایه خودرو در فرودگاه امام خمینی نیست. شما می توانید از اجاره کوتاه مدت و بلند مدت استفاده کنید. بستگی به زمانی دارد که قصد اقامت در ایران را دارید. اگر سفر طولانی در پیش رو دارید، استفاده از گزینه کرایه بلند مدت، به صرفه تر و مناسب تر است. معمولا تمامی خودروهای اجاره ای، مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک را دارند و از نظر فنی کاملا سالم هستند.

کرایه خودرو در فرودگاه امام خمینی برای مهمانان ویژه

بسیاری از شرکت ها، مهمانان ویژه خود را که به تازگی وارد ایران می شوند، با در اختیار گذاشتن یک ماشین اجاره ای، از فرودگاه امام خمینی، همراهی می کنند. اگر مهمان ویژه ای دارید، بهترین گزینه برای شروع مهمان نوازی، ایجاد آرامش خیال و عدم دغدغه برای مسافر است که از طریق اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی، انجام می شود.

5/5 - (1 امتیاز)