نسل جدید کیا سورنتو

مشخصات کامل نسل جدید کیا سورنتو

نسل جدید کیا سورنتو معرفی شد ، نسل چهارم کیا سورنتو، در واقع اولین نسل این خودروی شاسی بلند است که به موتور هیبریدی مجهز می‌شود. این پیشرانه هیبریدی که Smart-stream نام دارد، از ترکیب یک موتور ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر توربو بنزینی و یک موتور الکتریکی ۴۴.۲ کیلوواتی با باتری‌های ۱.۴۹ کیلووات‌ساعتی، تشکیل شده است.

موتور این خودرو توان تولید ۲۲۷ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتون‌متر گشتاور را دارد. این توان و گشتاور تولیدی، توسط یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک که برای انتقال موازی و با کمترین میزان اتلاف قدرت دو موتور الکتریکی و بنزینی یک دستگاه الکتریکی درون آن تعبیه شده است، به سیستم چهار چرخ متحرک منتقل می‌شود. شایان ذکر است شرکت کیا برنامه دارد تا یک نسخه پلاگین هیبرید از سورنتو را نیز در سال جاری معرفی کند.

سورنتو جدید با فناوری‌های ایمنی و کمکی بسیار زیاد و جدیدی به بازار عرضه خواهد شد. بسته به تریم انتخابی مشتریان، امکانات ایمنی مانند رادار هشدار و جلوگیری از تصادف جلو، رادار نقطه کور، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار جلوگیری از تصادف جانبی، کروز کنترل تطبیق پذیر و بسیاری دیگر، برای سورنتو جدید قابل ارائه خواهند بود. گفتنی است نسخه‌های مخصوص بازارهای اروپایی و جهانی سورنتو جدید در خط تولید Hwasung کره‌جنوبی کیا و نسخه‌های مخصوص بازار آمریکایی شمالی آن نیز در خط تولید West Point ایالت جورجیا کیا مونتاژ خواهند شد.

تصاویر نسل جدید کیا سورنتو

مشاهده قیمت خودروهای اجاره ای کاسپین رنت