در حال بارگذاری
اجاره ماشین عروس

چند سالی است که اجاره ماشین عروس به ویژه ماشین های لوکس در ایران باب شده است. همه عروس و دامادها در بهترین شب زندگیشان دوست دارند بدرخشند. ماه ها تلاش برای برگزاری یک مراسم آبرومندانه، لازم است تا در نهایت، بعد از شادی در این شب رویایی، یک زندگی جدید آغاز شود. اجاره ماشین عروس از چند جهت اهمیت دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

چرا ماشین عروس اجاره کنیم؟

همان طور که گفته شد، شب عروسی، شب ویژه ای است که عروس و داماد، به زیبایی تمام در آن می درخشند. این درخشش توسط دوربین های فیلمبرداری و عکاسی، ثبت می شود و چه بهتر که همه چیز کامل باشد. اجاره ماشین عروس کمک می کند تا فیلم عروسی شما، ویژه تر شود. حتی ممکن است که شما ماشین ایده آل و مدل جدیدی را به نام خودتان داشته باشید اما دلتان بخواهد ماشین عروستان، ماشین قدیمی و کلاسیک باشد.

با اجاره ماشین عروس، شما می توانید هر مدل خودرویی که دوست دارید انتخاب کنید. هزینه کرایه ماشین عروس متناسب با بودجه ایست که شما در نظر گرفته اید. شما می توانید با هر بودجه ای که دارید، ماشین عروس اجاره کنید از سراتو گرفته تا مازراتی و پورشه. شاید شما دوست داشته باشید که تجربه رانندگی در یک ماشین مدل بالا را در شب عروسیتان داشته باشید. با کرایه ماشین عروس می توانید در ماشین رویاهایتان رانندگی کنید. ممکن است گواهینامه نداشته باشید و یا تجربه کافی برای رانندگی با اتومبیل های گران قیمت را نداشته باشید که این موضوع ممکن است باعث ایجاد استرس شما شود. در این صورت می توانید برای شب عروسی خود، ماشین عروس با راننده، کرایه کنید و با خیال راحت در کنار همسر خود، تا رسیدن به تالار عروسی، در ماشین عروس اجاره ای، لذت ببرید.

کرایه ماشین عروس با راننده بهتر است یا بدون راننده؟

این کاملا بستگی به شما دارد. برخی از دامادها دوست دارند که تجربه رانندگی با ماشین جدید را داشته باشند. درواقع از نظر آن ها، پولی که به ازای کرایه ماشین عروس می دهند، زمانی که خودشان رانندگی کنند، می ارزد. شاید دامادها کمتر به موضوع فیلمبرداری و لحظه ورود به سالن فکر کنند. اما کرایه ماشین عروس بدون راننده نیازمند قبول مسئولیت خودرو است. در واقع مدارک و ضمانت هایی از داماد دریافت می شود و سپس خودرو به ایشان کرایه داده می شود. دامادهایی که خودشان پشت ماشین عروس می نشینند و رانندگی می کنند، معمولا از فیلم عروسی خود، رضایت بیشتری دارند و از صحنه رانندگی خود لذت می برند. کرایه ماشین عروس با راننده، امنیت خاطر بیشتری دارد چرا که راننده، مسئولیت خودرو را به عهده دارد و در صورت ایجاد خسارت، آقای داماد وظیفه ای در قبال پرداخت آن ندارد. از طرفی در شب عروسی اگر تصادف کوچکی هم رخ دهد، فکر داماد و عروس تا انتهای مراسم مشغول خواهد بود پس اگر دست فرمان خوبی ندارید یا تسلط کافی در رانندگی با اتومبیل های لوکس ندارید، بهتر است ماشین عروس با راننده کرایه کنید و با آرامش خاطر کامل از مهمترین جشن زندگی خود لذت ببرید.

کرایه ماشین عروس

لیست برخی از ماشین های اجاره ای عروس خودروی دلخواه خود را انتخاب کنید

تویوتا کمری نیو

قیمت از 750,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

پژو 207

قیمت از 300,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

لکسوس IS250

قیمت از 900,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

مرسدس بنز C350

قیمت از 1,300,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

بی ام و 530

قیمت از 700,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

بی ام و I8

قیمت از 6,900,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM
اجاره ماشین عروس

مدارک لازم برای اجاره ماشین عروس

بطور معمول در مورد اجاره ماشین عروس با راننده مدارک خاصی نیاز نیست و فقط کافیست خودروی مورد نظر، گل آرایی و دسته گل عروس خودرو را انتخاب کنید و با شرکت عقد قرارداد و هزینه را پرداخت کنید. البته می توانید از سایر خدمات مراسم عروسی شامل اسکورت ماشین عروس نیز استفاده نمایید. اما در خصوص مدارک لازم جهت اجاره ماشین عروس بدون راننده می توانید به صفحه شرایط و مدارک مورد نیاز اجاره خودرو  مراجعه فرمایید، کاسپین رنت جهت رفاه هرچه بیشتر شما عزیزان برای اجاره ماشین عروس شرایط بسیار متنوع و راحتی را در نظر گرفته است.

برخی از نکات و قوانین کرایه ماشین عروس

  • هزینه کرایه ماشین عروس بر اساس حداقل 10 ساعت محاسبه شده است و طبعا در صورت نیاز به میزان ساعت بیشتر مطابق تعرفه محاسبه خواهد شد.
  • بهتر است جهت گل آرایی ماشین از شرکت کرایه دهنده استفاده نمایید در غیر اینصورت در صورت ایجاد خسارت برای ماشین در حین گل آرای مسئولیت آن به عهده اجاره گیرنده می باشد.
  • در صورت کرایه ماشین عروس با راننده، نوع پوشش راننده و سایر نکات مورد نظر در مورد شخص راننده را از قبل با شرکت هماهنگ کنید.
  • بهتر است برای رزرو حداقل یک هفته قبل از مراسم عروسی اقدام کنید تا دست شما برای انتخاب خودروی دلخواه باز باشد.