در حال بارگذاری
اجاره خودرو با راننده

در مواردی ممکن است نیاز به اجاره خودرو پیدا کنیم اما بنا به دلایلی ترجیح میدهیم خودروی مورد نظر بصورت با راننده اجاره شود در ادامه به برخی از مواردی که نیاز به اجاره خودرو با راننده پیدا میکنیم می پردازیم.

اجاره خودرو با راننده جهت تشریفات

حتما برایتان پیش آمده که مهمانی داشته باشید و بخواهید او را در فرودگاه سورپرایز کنید، و با ماشینی لاکچری و مدرن به استقبال او بروید اما ممکن است خود شما تمایل به رانندگی نداشته باشید و ترجیح دهید راننده ای آموزش دیده با لباس فرم مناسب شما را همراهی کند. در این صورت بهترین گزینه اجاره خودرو با راننده از یک شرکت معتبر با خودروهای بروز و مدرن می باشد تا با خیال راحت به استقبال مهمان خود بروید. یا ممکن است برای مراسم خاصی مانند جشن نامزدی یا جشن عروسی یا مهمانی خاصی نیاز به اجاره خودرو با راننده داشته باشید تا مراسم شما بطور منحصر بفردی لوکس و تشریفاتی باشد.

اجاره خودرو با راننده برای شرکت ها و ارگان ها

بسیاری از شرکت های بزرگ ممکن است جهت جابجابی مسافران خود که اغلب افراد رده بالا یا مسافران خارجی هستند نیاز به اجاره خودرو با راننده داشته باشند، فرض کنید یک فرد رده بالا از خارج از کشور برای عقد قرارداد با شرکت شما وارد ایران شود، اینکه از نظر دسیپلین و احترام با وی چطور برخورد شود بسیار حائز اهمیت خواهد بود، اما ممکن است برخی از شرکت ها خودروی مناسب این کار را در اختیار نداشته باشند و یا اصلا برای آن ها صرفه اقتصادی نداشته باشد تا خودرویی گران قیمت و راننده برای این کار در اختیار داشته باشند، در چنین شرایطی بهترین گزینه استفاده از خدمات تشریفات شرکتی معتبر و با تجربه در این زمینه می باشد. شما می توانید به بهترین خودروهای روز دنیا و به صورت کاملا تشریفاتی و حتی با در اختیار داشتن اسکورت به استقبال مهمان خارجی خود بروید حتی می توانید نوع پوشش راننده را با هماهنگی شرکت تعیین نمایید.

اجاره ماشین با راننده جهت مراسم عروسی

یکی از مهمترین اتفاقات هر انسانی جشن عروسی او می باشد و برگزاری جشنی با شکوه و به یاد ماندنی می تواند تجربه این اتفاق شیرین را برای عروس و داماد و مهمانان دوچندان کند، ماشین عروس از قدیم یکی از مهمترین آیتم های انتخابی عروس و داماد ها بوده و هست چرا که نقش پررنگی در زیبایی جشن، عکس و فیلم عروسی و لوکس تر شدن جشن عروسی خواهد داشت، اما ممکن است بسیاری از هموطنان عزیز دسترسی به ماشینی لاکچری و دلخواه خود برای جشن عروسی خود نداشته باشند، به همین دلیل بهترین گزینه اجاره ماشین عروس با راننده می باشد. زمانی که شما ماشین عروس با راننده اجاره می کنید هیچ نگرانی از بابت آسیب رسیدن به ماشین نخواهید داشت. همچنین مدارک خاصی جهت این کار برای ضمانت لازم ندارید و براحتی می توانید مثل یک شاهزاده از جشن خود لذت ببرید.

لیست برخی از خودروهای اجاره ای با راننده خودروی دلخواه خود را انتخاب کنید

تویوتا کمری نیو

قیمت از 750,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

بی ام و 530

قیمت از 700,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

پورشه کاین

قیمت از 3,900,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

مرسدس بنز S500

قیمت از 2,100,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

پورشه پانامرا 4S

قیمت از 4,100,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM

مزدا 3

قیمت از 500,000 تومان در روز
بنزین اتومات 250 KM